Nano Hijyen

When Your Child Needs Glasses

Nano Hijyen

Okulumuzda Nano Dezenfektan AG ile hastalıklara dur diyoruz.
Kış aylarıyla beraber mikroplar, virüsler ve dolayısıyla bulaşıcı hastalıklar sağlığımızı tehdit etmeye başlar. Yaşları nedeniyle bağışıklık sistemleri henüz tam olarak gelişmeyen çocuklarımız mevsimsel hastalıklara daha kolay yakalanır. Yaşadığımız çevrenin temizlik ve hijyenine ne kadar dikkat etsek de çevremiz sıcak veya soğuk hava koşulları fark etmeksizin bakteriler ve virüsler ile çevrilidir. Birçok tedbir yöntemi ile bu virüs ve bakterilere karşı kendimizi korumaya çalışırız. Virüsler bağışıklığı henüz tam gelişmemiş çocuklar vasıtasıyla anaokullarına taşınır ve buradan da okul eşyalarına bulaşır. Böylece anaokulunuz, virüs ve bakterinin diğer çocuklara geçiş noktası haline gelir.

“ Nano Hijyen “ uygulaması ile anaokulunuzda ki yerleşik tüm virüs ve bakterilere karşı artık savunmasız değilsiniz.

Nano Hijyen Silperox uygulaması sonrasında tüm ortamlar beş dakika içinde bilinen ve risk grubunda olan 650 bulaşıcı virüs ve bakteri yok olur. Uygulama sonrası anaokulunuz etkisini 3 ay boyunca koruyan Nano Hijyen ile hastalıklara kapısını kapatmış olacaktır.

Alışılan temizleme yöntemleri ile yapılan temizlik kısa süreli hijyen sağlamaktadır. Bu yöntemler ile yapılan temizlik işlemleri sonrasında birçok bakteri ve virüs üremeye devam ederler ve hatta bazı bakteri ve virüsler birçok temizlik malzemesine dayanacak kadar güçlüdürler. Bunun yanı sıra kullanılan bir çok temizlik malzemesi insan sağlığına ciddi zarar vermekle beraber kanserojen maddeler içermektedir.

Nano Hijyen Silperox uygulaması ile 5 dakika içerisinde maksimum seviyeye ulaşıp başlayan etkisi tam 3 ay boyunca öğrencilerinizi güvende tutacaktır. Böylelikle hastalıkların sık görüldüğü dönemlerde sınıflarınız boşalmayacak eğitiminiz aksamayacaktır. Bazı salgın hastalık yaşanan anaokullarının mevcutları yarı yarıya düşebilmektedir. Nano Hijyen Silperox uygulaması ile artık bunu önüne geçebileceksiniz.

" Nano Hijyen Silperox " Sağlık Bakanlığı ve TSE onay belgelidir.

Neden " Nano Hijyen Silperox " Uygulaması Tercih Edilmelidir ?

Nano Hijyen Uygulamasının patentli eşsiz formülasyonu olan Silperox kolloidal gümüş+hidrojen peroksit (H2O2) içerir ve klasik gümüş uygulamasının gelişmiş halidir, daha da etkilidir.

Nano Hijyen Silperox uygulaması ile çok güçlü anti bakteriyel ve anti viral etkinlik başlar ve virüsler ile bakterilere tüm kapılar kapanır.

Kızamık, grip, boğmaca, menenjit, kabakulak, zatürre, zona, kuş gribi, domuz gribi, koli basili gibi birçok hastalığın yayılması ve bulaşması engellenir.

Polio Type 1 , Polio Type 5 , Hepatit B , Hepatit C , Hiv , H1N1 gibi bir çok virüs üzerinde uygulama sonrasında 5 dakika içerisinde yok edici özelliğe sahiptir.

Nano Hijyen Silperox zararlı kimyasal bileşik içermediğinden dolayı çevreci ve sağlığa zararı olmayan bir üründür.

Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ortamda ki bütün kötü kokuları yok eder.

Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ortamda ki mantarları yok eder ve yeniden oluşmalarını engeller.

Nano Hijyen Silperox uygulama sonrasında ardında her hangi bir leke veya koku bırakmaz. Geri kalan tek şey hijyenik bir ortam, su ve oksijendir.

Nano Hijyen Silperox uygulaması diğer tüm yöntemlerden daha ekonomik dezenfeksiyon imkanı sunar.

Nano Hijyen Silperox uygulanan anaokullarında yerleşen hastalıklar yok edildiğinden okulda hastalanan öğrenci sayısı azalır.